Dom ProduktyTokarka CNC do metalu

Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym

dobra jakość CNC Press Brake na sprzedaż
dobra jakość CNC Press Brake na sprzedaż
we are glad to inform that both machines are operating very well

—— Seccional In Brazil

Stacy, my good friend, it is happy to inform you we rectified the problem as your valuable information. you are really good friend,help me always

—— Sri Lanka customer

Im Online Czat teraz

Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym

Chiny Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym dostawca
Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym dostawca Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym dostawca Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym dostawca Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym dostawca Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym dostawca

Duży Obraz :  Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY WUXI CITY
Nazwa handlowa: Jinqiu
Orzecznictwo: CE & SGS & ISO
Numer modelu: GSW12 / 14

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: according to size
Szczegóły pakowania: palety stalowe
Czas dostawy: 3 miesiące
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 200 zestawów rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Funkcja: spawanie w butelce do gotowania w domu / naczynie ciśnieniowe CO2 minimalna i maksymalna średnica: 12 '' - 14 ''
grubość butli gazowej: 2,16--3,1 mm śledzenie spawania: jakość spawania laserowego

Dwuwarstwowa zgrzewarka CO2 do butelek Tokarka CNC do metalu z wiązaniem laserowym

System spawalniczy ze stalowym spawem butelek (automat spawalniczy z pojedynczym pistoletem (wyposażony w zanurzoną spawarkę, głowicę maszynową i podstawę ogonową z podwójnym mechanizmem uruchamiającym)

Charakterystyka produktu urządzeń do śledzenia spawania laserowego

Zakres zastosowania: nadaje się do produkcji stalowych łączników do spawania butelek w przemyśle kontenerów hydraulicznych zamiast do robót ziemnych, do zwykłego butli z płynnym zbiornikiem itp. (Na przykład przedsiębiorstwo produkcyjne stalowego walca spawalniczego, na przykład do gospodarstwa domowego butla gazowa, butla z fluorem Leon, pojemnik na gaśnicę itp.);

* funkcja główna: służy do automatycznego sterowania palnikiem do spawania stalowych cylindrów na spawanie ze złączem spawanym, bez ręcznej kalibracji interwencyjnej;

* dokładność kalibracji: może automatycznie skalibrować pozycję spawania, a odchylenie jest kontrolowane na + 0,5 mm.

Wymagania: dwie maszyny spawalnicze muszą być wyposażone tylko w zwykły operator do załadunku i rozładunku cylindrów, co oszczędza wymaganie, aby każda spawarka była wyposażona w operatora spawania.

Zalety spawania laserowego urządzenia do śledzenia ciśnienia w butelce / gazie

* oba urządzenia pracują naprzemiennie, aby zapewnić stabilność i terminowość procesu produkcyjnego oraz obniżyć koszty produkcji.

* unika ręcznej kontroli i kalibracji operacji spawania, zmniejsza wymagania dotyczące umiejętności i oszczędza koszty siły roboczej.

* konstrukcja jest prosta, łatwa do zainstalowania i ma niską cenę.

* poprawiono jakość produktu, aby nie wpłynęły na niego inne czynniki, takie jak praca i środowisko, oraz mogą pracować w godzinach nadliczbowych przez długi czas.

* doskonała implementacja maszyny zamiast sztucznej koncepcji, unikanie wszelkiego rodzaju niebezpiecznych czynników (takich jak zagrożenia zawodowe) powodowanych przez spawanie dla operatorów.

NIE Pozycja Ilość
1 Maszyna do spawania z pojedynczym kołem spawania 1 zestaw
2 DC-600 / NA5 Lincoln spawarka zanurzeniowa 1 zestaw
3 Maszyna do odzyskiwania strumienia i wspornik montażowy 1 zestaw
4 Wszystkie niezbędne dokumenty 1 zestaw
5 Laserowy układ śledzenia wiązki 1 zestaw

2) Sposób spawania: zgrzewanie zanurzeniowe

3) Spawanie butelek gazowych do gotowania w warunkach naturalnych

pracownik musi załadować butlę z gazem, ale automatyczną butelkę do załadunku.

4) Opis wyposażenia

System jest podzielony na trzy części. Pierwsza część to moduł systemu śledzenia, druga część to moduł mechanicznego stołu warsztatowego, trzecia część to moduł spawacza spawalniczego.

butelka do gotowania Moduł systemu śledzenia:

Moduł wykorzystuje laserowy system śledzenia. Zasada sterowania polega na przepompowaniu lasera do korpusu butelki przez nadajnik laserowy, a następnie zebraniu obrazu przez kamerę przemysłową, następnie przetwarzanie obrazu odbywa się w centralnym procesorze i uzyskuje się pozycję spoiny spawalniczej. Na koniec pozycja uchwytu spawalniczego jest dopasowywana do obliczonego położenia uchwytu spawalniczego przez rzeczywistą pozycję uchwytu spawalniczego, a odległość położenia jest obliczana. Centralny procesor powiadamia moduł mobilny, aby sterował maszyną mobilną, aby przejść do wyznaczonej pozycji. Gdy centralny procesor monitoruje zatrzymanie mobilne, operacja akwizycji obrazu jest powtarzana i powtarzane czynności są powtarzane.

butla gazowa Moduł narzędziowy maszyny:

Moduł przyjmuje tradycyjną spawarkę łukową i ma główną szafę sterowniczą. Szafa sterownicza jest sterowana przez główne stanowisko buforowania sterowania, monitorowanie czasu zgrzewania w spawaniu oraz funkcję automatycznej pracy wszystkich ogniw butelki, spawania i butelki. W tym samym czasie szafa sterownicza komunikuje się również z systemem śledzenia laserowego, w tym z początkiem systemu śledzenia laserowego, końcem śledzenia spawania, zatrzymaniem tymczasowym, debugowaniem analogowym i spawaniem.

butelka ciśnieniowa gazu ziemnego Moduł modułu spawalniczego:

Ten moduł jest specjalną spawarką do spawania łukiem krytym. Po znalezieniu pozycji szwu w systemie śledzenia, spawarka jest sterowana przez moduł montażu mechanicznego, a spawarka jest zatrzymywana na końcu spawarki.

Etykietka:

Tokarka CNC,

tokarka cnc

Szczegóły kontaktu
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Zhou

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)