Dom ProduktyMaszyna do robienia rur

Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa

dobra jakość CNC Press Brake na sprzedaż
dobra jakość CNC Press Brake na sprzedaż
we are glad to inform that both machines are operating very well

—— Seccional In Brazil

Stacy, my good friend, it is happy to inform you we rectified the problem as your valuable information. you are really good friend,help me always

—— Sri Lanka customer

Im Online Czat teraz

Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa

Chiny Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa dostawca
Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa dostawca Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa dostawca Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa dostawca Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa dostawca Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa dostawca

Duży Obraz :  Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jinqiu
Orzecznictwo: ISO, CQC,SGS
Numer modelu: LMH4000

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: metalowa paleta
Czas dostawy: 40 dni
Możliwość Supply: 10 ZESTAWÓW MIESIĘCZNIE
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
średnica słupa spawalniczego: 0-2300 mm niewielka długość słupa: 0--14000mm
suwmiarka: 4000 mm suwnica wzdłużna suwnicy: 14000 mm

Super-rurowa maszyna elektryczna skrzynia biegów Automatyczna spawanie bramowa

Schemat techniczny

Zastosowanie w przemyśle: służy do spawania słupa świetlnego / słupa transmisyjnego

Nazwa projektu: LMH4000 typ Gantry łuk podmorski jednoramienny

Zgrzewarka + HGZ5 typ 5T Self adjusting

stojak na kółkach

1 , Opis programu maszyny do spawania łukiem krytym LMH4000 z pojedynczym ramieniem

Nie

Model

pozycja

LMH4000
1 Przegląd produktów

Maszyna spawalnicza LMH4000 z pojedynczym ramieniem spawana łukiem podwodnym jest specjalnym wyposażeniem do spawania łukiem wzdłużnym i zewnętrznym z użyciem spawania łukiem krytym. Zastosowanie profesjonalnego sprzętu do przeprowadzenia tej pracy może znacznie poprawić wydajność pracy i jakość spoiny, zmniejszyć pracochłonność i siłę roboczą, a tym samym obniżyć koszty i wytrzymać trudne warunki pracy. Jest to jedno z niezbędnych urządzeń w branży naczyń ciśnieniowych.

Plan jest następujący:

2 Odpowiednie elementy Maksymalna średnica może osiągnąć 2300 mm, a maksymalna długość może osiągnąć 14000 mm.
3 Funkcje

1. Ta maszyna jest jednostronnym spawarką ze spawania łukiem krytym, która może być używana do spawania szwu wzdłużnego i zewnętrznego pierścienia korpusu cylindra (regulacja w czasie rzeczywistym pistoletu spawalniczego poprzez ręczne ustawienie krzyża elektrycznego).

2. Maszyna jest wyposażona w dwa ramiona podnoszące, które mogą służyć do podnoszenia elektrycznego i poprzecznego. Jeden jest wyposażony w głowicę do spawania łukiem krytym do spawania łukiem krytym, a drugi do spawania łukiem krytym.

3. Maszyna jest wyposażona w automatyczną maszynę do odzyskiwania strumienia, która może odzyskać resztkowy strumień wokół spoiny.

4 Skład wyposażenia Ta maszyna składa się głównie z ramy gantry (1 zestaw), mechanizmu przesuwu ramienia ze spawania łukowego (1 zestaw), platformy roboczej podnoszącego łuku spawalniczego ze spawania łukowego (1 zestaw), spawarki z łukiem krytym (1 zestaw), elektrycznego dostrajania krzyżowego ( 1 zestaw, spawanie łukiem krytym), urządzenie do odzyskiwania strumienia (1 zestaw) i elektryczny układ sterowania (1 zestaw).
5 Rama bramowa

1. Rama bramowa jest szkieletową częścią maszyny. Nosi cały ładunek sprzętu i jest głównie odpowiedzialny za pionowy ruch ładunku.

2, suwnica bramowa składa się głównie z lewego i prawego mechanizmu kroczącego, górnej platformy i kolumn nośnych. Lewy i prawy mechanizm chodzenia znajduje się na dole ramy gantry, a rama gantry jest utworzona przez połączenie kolumny nośnej z platformą górną.

3. Lewy i prawy mechanizm kroczący przyjmują dwusilnikowy reduktor do synchronicznego sterowania dwoma rolkami, aby zapewnić stabilną pracę ramy gantry. Silnik napędu gantry przyjmuje przetwornicę częstotliwości, aby dostosować prędkość, aby spełnić wymagania dotyczące prędkości procesu spawania łukiem krytym.

4. Po jednej stronie ramy gantry znajduje się prowadnica szyny prowadzącej, która może skutecznie uniemożliwić wykruszenie ramy portalowej podczas pracy. Gumowe klocki zderzeniowe są umieszczone z przodu i tyłu ramy gantry, aby zapobiec wysuwaniu się wózka z prowadnicy pod warunkiem wymknięcia się spod kontroli z powodu ograniczeń i innych przyczyn.

5. Prostokątna szyna prowadząca jest obrabiana na przedniej stronie górnej platformy, a mechanizm przesuwny może przesuwać się swobodnie po kole prowadzącym. Sprzęt pomocniczy do układania lub instalowania podajnika drutu, maszyny do odzyskiwania strumienia itp. Na platformie.

.

6 mechanizm przesuwania

Mechanizm ślizgowy (1 zestaw) ramienia do spawania łukiem krytym i platforma robocza (1 zestaw) ramienia do spawania pod łukiem krytym zawierają mechanizm przesuwny. Ramię podnoszące (lub ramię zgrzewające) mechanizmu ślizgowego jest stosowane głównie w celu spełnienia poprzecznego kierunku akcesoriów zainstalowanych na płycie przesuwnej poprzez poprzeczny suwak, który może być poprzecznie przesuwany elektronicznie przed ramą gantry. Zapotrzebowanie na ruch w górę iw dół. Poniżej:

rysunek: mechanizm ślizgowy

7 układ spawania łukiem krytym

1. W tej maszynie jest tylko jeden zestaw spawania łukiem krytym. Stopień odchylenia uchwytu spawalniczego od spoiny obserwowany jest ręcznie na platformie ramienia podnoszącego, a odchylenie palnika spawalniczego jest korygowane ręcznie poprzez ręczne dostosowanie elektrycznego dostrojenia krzyża przez skrzynkę ręczną w celu śledzenia spoiny.

2. Układ spawania łukiem krytym składa się z mechanizmu przesuwu ramienia ze spawania łukowego (1 zestaw), spawarki z łukiem krytym (1 zestaw), podajnika drutu (w tym uchwytu spawalniczego, 1 zestawu), elektrycznego mechanizmu regulacji krzyżowej (1 zestaw), drutu podkładka (1 zestaw), maszyna do odzyskiwania strumienia (1 zestaw), skrzynka sterująca spawaniem (1 zestaw).

3. Mechanizm przesuwu ramienia spawany łukiem spawalniczym jest używany do mechanizmu suwaka spawania łukiem krytym, który jest wyposażony w elektryczny mechanizm regulacji drutu, podajnik drutu (z pistoletem spawalniczym), rurę strumienia, kosz zasypowy itp.

4. Maszyna przyjmuje spawarkę łukiem krytym Shanghai HUGONG MZ-1000.

5. Podczas spawania łukiem krytym, wyreguluj mechanizm płyty przesuwnej ramienia spawanego łukiem krytym i precyzyjne dostrojenie elektryczne, aby wyrównać palnik spawalniczy ze szwem spawalniczym, wyreguluj zmodernizowaną platformę roboczą, aby operator był łatwy do obserwacji, dostosuj prąd spawania , zasilanie, prędkość kroczenia suwnicy itp., a następnie uruchomić gantry, spawarkę i maszynę do odzyskiwania dla spawania łukiem krytym.

8 Układ kabli i tras Ta maszyna ma więcej kabli, aby zapewnić piękne, ramię do spawania (podnoszenie ramienia) podnosząc za pomocą kabli holowniczych, ruch wzdłużny ramy portalu za pomocą koła pasowego.
9 Wybór materiałów sprzętowych

1. Górna platforma, kolumna, lewy i prawy mechanizm kroczący i inne komponenty wykonane są ze splatania blach stalowych, o wysokiej wytrzymałości, pięknym wyglądzie, odprężeniu po spawaniu i wreszcie obróbce metali.

2. Wszystkie koła zębate i zębatki wykonane są z 45 stali po hartowaniu i odpuszczaniu. Powierzchnia zęba jest hartowana i trwała.

3. Koło prowadzące wykonane jest z 45 stali i jest hartowane i odpuszczane.

4. Wszystkie wałki wykonane są z 45 stali po hartowaniu i odpuszczaniu. Są trwałe i niezawodne.

10 Elektroniczny układ sterowania

1. Elektroniczny układ sterowania składa się głównie z elektronicznej skrzynki sterującej i skrzynki zdalnego sterowania, każdy z panelem, który odpowiada odpowiednio za sterowanie i zdalne sterowanie.

2. Elektroniczna skrzynka kontrolna składa się z systemu CNC, stycznika, przekaźnika itd. Najważniejsze komponenty elektryczne przyjmują znaną markę, jej działanie jest niezawodne, a konserwacja jest wygodna. Używane głównie do kontroli chodzenia ościeżnicy, mechanizmu przesuwu bocznego, podnoszenia ramienia spawalniczego, elektrycznego dostrajania poprzecznego, maszyny do odzyskiwania strumienia i innych funkcjonalnych części. I regulacja prędkości zmiennej częstotliwości dla silnika bramowego.

3. Poza szafą główną system sterowania jest wyposażony w kabel sterowania zdalnego sterowania o długości 2m.

4. Przycisk awaryjnego zatrzymania, który można ręcznie zresetować, znajduje się w odpowiednim miejscu skrzynki sterowniczej i skrzynki zdalnego sterowania.

5. Układ sterowania jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem, ochronę przed awarią zasilania i inne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo personelu i sprzętu.

6, zasilacz wykorzystuje trójfazowy cztero drutowy 380V / 220 + 10%, 50Hz + 2 zasilacz.

11 Parametry techniczne całej maszyny

1. Średnica odpowiednich części: 0-200 mm

2, długość przedmiotu obrabianego: 0-14000mm

3. Gantry gauge: 4000mm

4, wzdłużna długość suwnicy: 14000 mm

5. Długość podłużnej szyny gantry wynosi 16000 mm * 2 (24 kg / m).

6, prędkość przesuwu suwnicy: 270-2700 mm / min (częstotliwość konwersji częstotliwości)

7. Moc silnika bramowego: 2X0.55KW

8. Moc silnika podnoszenia ramienia spręającego: 2X0.75KW

9. Moc silnika bocznego ruchu spawania: 2X 0,37KW

10, moc gantry mainframe: 3,5KW

113, zasilanie: AC380V + 5%, 50 Hz, 3P

13 Parametry funkcyjne spawania łukiem krytym

1. Maszyna do spawania łukiem krytym: 1, Shanghai HUGONG MZ-1000 maszyna do spawania łukiem krytym.

2, elektryczne dostrojenie krzyżowe: 1 zestawy, plan podróży (góra i dół, lewa i prawa strona): 100 mm

3, maszyna do odzyskiwania strumienia: 1 (z cylindrem strumienia).

4. Średnica drutu spawalniczego: 3- 5 mm

14 Porady dotyczące zaopatrzenia

1, Gantry rack 1 sztuk: górny podest, kolumna, lewy i prawy mechanizm chodzenia, prowadnica i prowadnica szyny prowadnicy.

2. Mechanizm przesuwu spawania łukiem krytym: 1 zestaw.

3. Platforma robocza podnośnika: 1 zestawy.

4. Mechanizm regulacji pochylenia spawania: 1 zestawy.

5, maszyna odzysku strumienia: 1 zestawy: topnik, rura odzyskiwania, itp

6, źródło zasilania spawania łukiem krytym: 1 zestawy obejmują: Shanghai HUGONG MZ-1000 spawarki łukiem krytym, podajnika drutu i tak dalej.

7, elektryczna szafa sterownicza: 1.

8. Skrzynka zdalnego sterowania: 1 zawiera tylko kabel sterujący 2m.

9. Jeden egzemplarz danych technicznych zawiera: 1 zestaw instrukcji, 1 zestaw zasad elektrycznych i schemat połączeń, 1 zestaw fabrycznego certyfikatu, 1 zestaw listy przewozowej.

(Uwaga: w fundamencie, belka nośna prowadnicy, wspornik podwieszenia i prowadnica podwieszana są wykonane przez klienta, nasza firma dostarcza podstawowe rysunki.)

15 marki Reduktor Wuxi Kvis Transmission Machinery Co., Ltd. / Hangzhou Aerospace transmission Co., Ltd.
Maszyny elektryczne Silnik Suzhou Lido
Maszyna do spawania łukiem krytym Shanghai HUGONG
Łożysko Łożysko ZWZ
Konwerter częstotliwości Suzhou Julian
Elementy elektryczne Marka Kirtun

2 , samonastawny regał rolkowy HGZ5 5T (1 kołdra główna 1, typ nieruchomy)

NIE

Model

pozycja

HGZ5
1 Opis produktu

Samoregulujący stojak rolkowy HGZ5 5T służy głównie do obracania przedmiotu obrabianego podczas spawania.

Plan jest następujący:

Aktywny walec:

Napędzany walec:

2 Skład wyposażenia Samoregulujący stojak rolkowy HGZ5 typ 5T składa się głównie z aktywnego stojaka na kółka (1 sztuka), napędzanego stojaka rolkowego (1 sztuka) i elektrycznego układu sterowania (1 zestaw).
3 Funkcjonować

1. 2 ramy rolek są zamocowane na ziemi.

2, rama napędowa ma funkcję elektrycznego obracania rolki, a napędzany wałek jest obracany bez napędu elektrycznego.

3. Roller elektryczny obrotowy wykorzystuje regulację prędkości konwersji częstotliwości ..

4 Tryb regulacji odstępów rolkowych Regały rolkowe główne i podwieszane to samonastawne regały rolkowe z czterema rolkami zainstalowanymi na końcu klamry mocującej w kształcie litery "V". Odległość między stojakami zaciskowymi jest stała, a stojaki zaciskowe swobodnie się kołyszą, aby dostosować się do eliptycznego elementu cylindrycznego o różnych średnicach.
5 Forma rolki Wszystkie rolki są wykonane ze stalowych rolek.
6 Tryb napędu rolkowego

1. Aktywny stojak rolkowy jest wyprowadzany na stojak zaciskowy na obu końcach zębatki za pomocą silnika poprzez trzy ślimakowe reduktory ślimakowe, a następnie napędza cztery rolki na stojaku klamry po jeździe przez układ przeniesienia napędu na stojaku klamry .

2. Napędzany samonastawny mobilny stojak na kółkach, hydrauliczny wałek z rolkami to wszystkie bezsilne napędy.

7 Tryb regulacji prędkości obrotowej rolek Obrotnica walca przyjmuje płynną regulację prędkości bezstopniowej, uruchamianie i zatrzymywanie płynnie.
8 Wybór materiałów sprzętowych

1. Cała maszyna wykonana jest z blachy stalowej i stali sekcyjnej. Ma wysoką wytrzymałość, piękny wygląd, odprężenie po spawaniu i wreszcie obróbkę metali.

2. Wszystkie koła zębate wykonane są ze stali 45 po hartowaniu i odpuszczaniu. Powierzchnia zęba jest hartowana i trwała.

3. Wszystkie wałki są wykonane z 45 stali po hartowaniu i odpuszczaniu. Są trwałe i niezawodne.

11 Elektryczny układ sterowania

1. Elektroniczny układ sterowania składa się głównie z elektronicznej skrzynki sterującej i skrzynki zdalnego sterowania, każdy z panelem, który odpowiada odpowiednio za sterowanie i zdalne sterowanie.

2. Elektroniczna skrzynka kontrolna składa się z przetwornicy częstotliwości, stycznika, przekaźnika itp. Główne kluczowe elementy elektryczne przyjmują znaną markę, jej działanie jest niezawodne, a konserwacja jest wygodna. Stosuje się go głównie do sterowania obrotem do przodu i do tyłu oraz włączania i wyłączania silnika walca obrotowego stelażu rolkowego w celu realizacji mechanicznego działania wymaganego przez proces, oraz do sterowania i ochrony silnika rolkowego poprzez konwersję częstotliwości.

3. Oprócz głównej szafy sterowniczej, system sterowania jest wyposażony w przewód sterujący o długości 2m.

4. Przycisk awaryjnego zatrzymania, który można ręcznie zresetować, znajduje się w odpowiednim miejscu skrzynki sterowniczej i skrzynki zdalnego sterowania.

5. Układ sterowania jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem, ochronę przed awarią zasilania i inne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo personelu i sprzętu.

6. Zasilacz przyjmuje trójfazowe 4-przewodowe zasilanie 380V / 220 + 10%, 50Hz + 2. Obudowa szafki sterowniczej, pomocniczy sprzęt elektryczny, korpus urządzenia itd. Wszystkie mają zabezpieczenie uziemiające, a każdy punkt uziemiający nie może być połączony szeregowo;

12 Parametry techniczne całej maszyny

1. Znamionowe obciążenie: 5T

2. Dopasować do zakresu średnic przedmiotu obrabianego: 250-200 mm

3. Odległość centralna stelaża rolkowego: 900 mm

4, całkowita moc: 0,75 kW

5, zasilanie (trójfazowy system czteroprzewodowy) 3P, 380V / 220V + 10%, 50Hz + 2

14 Parametr rolki

1. Forma rolek: rolki stalowe.

2, rozmiar rolki (średnica X szerokość): 250X120 mm

3, prędkość rolki: 100-1000 mm / min (częstotliwość konwersji częstotliwości)

4. Wewnętrzny tryb przenoszenia cęgów: przekładnia zębata.

5, moc silnika: 0,75 kW

16 Dostarczanie sobie poradzić

1. 1 część aktywnej ramy rolek obejmuje 1 silnik rolkowy i 3 reduktory.

2, napędzany stojak rolkowy 1 sztuk.

3, 1 elektryczne szafki sterownicze.

4, skrzynka zdalnego sterowania 1.

5. Jeden egzemplarz danych technicznych zawiera: 1 zestaw instrukcji obsługi, 1 zestaw zasad elektrycznych i schemat połączeń, 1 zestaw instrukcji falownika, 1 zestaw fabrycznego certyfikatu, 1 zestaw listy dostaw, rysunek montażowy, 1 zestaw delikatnych części lista.

17 Konfiguracja klucza Reduktor Fabryka reduktorów Wuxi
Maszyny elektryczne Suzhou Lido
Łożysko Marka ZWZ
Konwerter częstotliwości Haley, Dania
Elementy elektryczne Schneider

Szczegóły kontaktu
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Zhou

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)