Dom ProduktyPrasa hydrauliczna

800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca

dobra jakość CNC Press Brake na sprzedaż
dobra jakość CNC Press Brake na sprzedaż
we are glad to inform that both machines are operating very well

—— Seccional In Brazil

Stacy, my good friend, it is happy to inform you we rectified the problem as your valuable information. you are really good friend,help me always

—— Sri Lanka customer

Im Online Czat teraz

800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca

Chiny 800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca dostawca
800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca dostawca 800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca dostawca 800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca dostawca

Duży Obraz :  800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny-Wuxi Jinqiu Machinery Co., ltd
Nazwa handlowa: Jinqiu
Orzecznictwo: CE and CQC
Numer modelu: YTD13-8--

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD or RMB
Szczegóły pakowania: metalowa rama stalowa
Czas dostawy: 55-60 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 150 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
ciśnienie nominalne: 800 ton struktura maszyny: trzy belki cztery kolumny górny typ ciśnienia - kucie matrycowe otwarte
Funkcja: kęs, surowiec, rysunek, rozwiercanie, gięcie, dopasowanie z piecem proces techniczny: obrabiany przedmiot wkłada się do pieca w celu ogrzania, a następnie umieszcza się go w tej prasie,

800 tonowa maszyna do tłoczenia na gorąco z otwartymi dyszami, metalowa maszyna prasująca

A) Nazwa produktu:

YTD13-800 Cztero-kolumnowa prasa hydrauliczna do kucia matrycowego

B) Zastosowanie i charakterystyka

1. Prasa kuźnicza z otwartą matrycą jest stosowana głównie do procesów kucia różnych odkuwek: kęsów, zgrubień, rysunków, rozwiercania, gięcia itp. Jednocześnie może również zajmować się rysowaniem, wygładzaniem, gięciem i korygowaniem innych blach ..

2. Ta maszyna ma niezależny mechanizm zasilania i system elektryczny, za pomocą technologii sterowania PLC, ekran dotykowy, scentralizowane sterowanie przyciskiem i może realizować ręczne i półautomatyczne dwa tryby pracy.

3. Ciśnienie robocze i zasięg maszyny można regulować zgodnie z wymogami technologicznymi.

C) kucie matrycowe otwartej struktury Hosta

Kadłub składa się z górnej belki, suwaka, stołu roboczego, ruchomej platformy, kolumny, nakrętki blokującej, nakrętki regulacyjnej i tak dalej. Główna belka i stół roboczy przechodzą przez cztery kolumny i są mocowane za pomocą nakrętek zabezpieczających, aby utworzyć zamkniętą ramę łożyska. Główny cylinder olejowy i cylinder powrotny są zainstalowane na poziomej linii środkowej górnej belki, a tłok tłoka cylindra olejowego jest połączony z blokiem ślizgowym, a napędzany blok przesuwny jest napędzany przez cztery kolumny, aby poruszać się w górę iw dół . Głównym cylindrem olejowym jest struktura typu trzpienia. Dźwigary są spawane materiałem Q235B, a po spawaniu przeprowadzana jest obróbka naprężeniowa. Grubość materiałów spełnia warunki projektowe i standardy. Rozsądny rowek spawalniczy i metoda spawania mogą być stosowane w celu zapewnienia gładkiej i gładkiej spoiny, gwarantując wysoką wysokość spoiny i brak defektów, takich jak pęknięcia, żużel, gęste pory, zgrzewanie i tak dalej. .

3.1 Górna belka

Górna belka jest przyspawana przez wysokiej jakości stalową płytkę Q235. Spawanie łukiem elektrycznym w osłonie dwutlenku węgla jest stosowane do spawania. Po wyżarzaniu, stres jest eliminowany. Górna belka ma główny cylinder olejowy, cylinder powrotny i cztery otwory w kolumnie.

3.2 suwak

Klocek ślizgowy jest konstrukcją spawaną o wysokiej jakości stali Q235. Spawanie dwutlenkiem węgla stosuje się do spawania. Po wyżarzaniu, stres jest eliminowany. Górna płaszczyzna bloku ślizgowego jest połączona z trzpieniem tłoka głównego cylindra olejowego za pomocą śruby z rozciętym kołnierzem, a urządzenie pozycjonujące jest przetwarzane na dolnej płaszczyźnie klocka ślizgowego. Określona wielkość została zaprojektowana przez Stronę B i potwierdzona przez Stronę A. Cztery rogi są przetwarzane z otworami w kolumnie, a tuleje prowadzące są ułożone w otworach.

3.3 Workbench

Stół roboczy zgrzewany jest z wysokiej jakości blachy stalowej Q235. Do spawania stosuje się spawanie łukowe w osłonie gazów dwutlen- kowych. Po wyżarzaniu, stres jest eliminowany. Cztery rogi stołu roboczego są obrabiane za pomocą otworu w kolumnie, a górna płaszczyzna jest wyposażona w płytę prowadzącą, a materiałem płyty prowadzącej jest żeliwo sferoidalne.

3.4 Filar

Kolumna pionowa jest wykonana z 45 odkuwek z całych materiałów, a dwa końce są obrabiane za pomocą piłokształtnego gwintu 45 stopni. Filar jest blisko stołu roboczego za pomocą tulei ochronnej. Materiał prowadzący przyjmuje tuleję prowadzącą z materiału kompozytowego wyłożoną żeliwem jako wewnętrzną stronę matrycy. Normalizacja kolumny, hartowanie częstotliwości pośredniej części prowadnicy, twardość HRC45-52.

3.5 Nakrętka

Materiał nakrętki to 45 # kutej stali, a wewnętrzny otwór jest obrabiany gwintem zygzakowym 45 stopni, pasującym do gwintu na kolistej kolumnie, blokującego kadłub.

3.6 Cylinder

3.6.1 głównym cylindrem tej maszyny jest cylinder tłokowy, który służy do prasowania. Pierścień uszczelniający w otworze cylindra przyjmuje strukturę pierścienia kombinacyjnego typu V, który ma dobre działanie uszczelniające, długą żywotność, silne dopasowanie do drgań osiowych i promieniowych oraz mimośrodowego obciążenia tłoka i może wytrzymać zmianę wysokiego ciśnienia i ciśnienie, i jest wygodny w instalacji i utrzymaniu. Blok cylindrów wykonany jest z 35 # kutych elementów stalowych, a trzpienie tłoka są wykonane z 45 # części stalowych. Powierzchnię utwardzoną poddaje się hartowaniu, a twardość wynosi HRC45-52.

3.6.2 Cylinder powrotny tej maszyny jest cylindrem nurnikowym, który jest zamontowany na górnej belce poprzecznej i służy do dosyłu. Pierścień uszczelniający w otworze cylindra przyjmuje strukturę pierścienia kombinacyjnego typu V, który ma dobre działanie uszczelniające, długą żywotność, silne dopasowanie do drgań osiowych i promieniowych oraz mimośrodowego obciążenia tłoka i może wytrzymać zmianę wysokiego ciśnienia i ciśnienie, i jest wygodny w instalacji i utrzymaniu. Blok cylindrów wykonany jest z 35 # kutych elementów stalowych, a trzpienie tłoka są wykonane z 45 # części stalowych. Powierzchnię utwardzoną poddaje się hartowaniu, a twardość wynosi HRC45-52.

3.6.3 Mobilny stół roboczy typu push-pull jest dwubiegunowym cylindrem olejowym tłokowym, który pełni funkcję podwójnego działania. Przenośny stół porusza się płynnie i działa niezawodnie. Materiał walca to stal 35 #, materiał tłoczyska to 45 # kute części stalowe, hartowane powierzchniowo HRC42-52, proces szlifowania cylindrycznego i jeden koniec tłoczyska jest połączony z ruchomym stołem roboczym.

3.7 Mobilny stół roboczy

Ruchomy stolik jest wyposażony w podstawę maszyny, która jest wykonana ze stalowego odlewu i ma dużą nośność. Aby zapobiec odchyleniom od przemieszczenia, stacja ruchoma przyjmuje na ziemi taką samą strukturę U, która jest zgodna z wypukłą strukturą na stole roboczym i może skutecznie zapobiegać odchyleniom ruchu. Stolik przesuwny jest instalowany na stole roboczym, aby się poruszać i popychać cylinder w przód iw tył, aby szybko wymienić formy na stanowisku prasowania i poprawić wydajność pracy. Można wykonywać prace w celu stłumienia wielokrotności (szorstkie, dziurkowanie itp.). Odporne na zużycie żeliwo sferoidalne pod przesuwną platformą ruchomego stołu roboczego. Płyta prowadnicy ciernej na ruchomym wsporniku przyjmuje powierzchnię stalowej prowadnicy o wysokiej twardości, aby poprawić odporność na zużycie. Pokrycie i przewóz stacji mobilnej powinny być dopasowane przez użytkownika zgodnie z rozmiarem pola.

D) System kontroli cieczy

1. grupa zaworów kasety jest produkowany przez znanego krajowego profesjonalnego producenta. Zawór ma zwartą strukturę, czułe działanie, duży przepływ, mały opór przepływu, niezawodne działanie i łatwą konserwację.

2. Olej hydrauliczny prasy hydraulicznej jest chłodzony przez chłodnicę wodną typu płytowego, aby zapewnić niezawodne działanie zaworu. Wygodne jest czyszczenie i wymiana oleju poprzez czyszczenie systemu. Zawór oleju znajduje się w najniższym punkcie rury. Szybkie uwalnianie oleju w rurociągu dla łatwej konserwacji.

3. System redukcji ciśnienia przyjmuje wielostopniowy tryb redukcji ciśnienia, aby suwak w górę i w dół działał płynnie i bez uderzenia.

4.Wibracja uderzenia hydraulicznego w prasę hydrauliczną kuźniczą jest stosunkowo duża. Dlatego wszystkie połączenia na rurze układu hydraulicznego są połączone specjalnym kołnierzem uszczelnienia osiowego. Uszczelnienie uszczelki kołnierzowej o dużej średnicy rury jest uszczelnione miedzianym pierścieniem uszczelniającym, a odporna na wstrząsy karta rurowa jest dodawana zgodnie z wymaganiami, a rura jest racjonalnie rozprowadzana zgodnie z jej właściwościami technicznymi, aby zmniejszyć straty energii i wycieki.

5. Pilotowy zawór elektromagnetyczny wykorzystuje niemiecki zawór elektromagnetyczny typu joint venture Rexroth, a kluczowy zawór kulowy jest wybrany z oryginalnych produktów firmy Rexroth w celu zapewnienia stabilnej i niezawodnej pracy. Jednostki silnikowe pompy olejowej są poziome. Całe urządzenie ułożone jest w uporządkowany, zwarty i uporządkowany sposób. Zbiornik oleju ze wskaźnikiem poziomu oleju.

6. Główna pompa elektryczna to 4 grupy, w celu ułatwienia konserwacji i konserwacji, pompa olejowa jest podzielona na dwie grupy, może być używana samodzielnie i może być używana bez żadnego wpływu, moc silnika 110KW, klasa 4, model Y315S- 4. Zaimportowana pompa olejowa Rexroth jest używana w pompie olejowej, a zawór kulowy jest zainstalowany na króćcu ssawnym pompy. Po przeglądzie pompy pompa oleju może zostać usunięta przez wyłączenie zaworu bez zatrzymywania pracy. Zawór do napełniania cieczą jest zwykle zamknięty i zawór wstępnego odpowietrzania. Pętla redukcji ciśnienia w głównym cylindrze układu sterowania hydraulicznego przyjmuje trójstopniową pętlę regulacji ciśnienia, aby spełnić wymóg polepszenia zdolności szybkiego obniżania ciśnienia w cylindrze głównym, zmniejszając wpływ na zmniejszenie ciśnienia i hałas.

7. Kontrola ciśnienia przyjmuje zaimportowany czujnik ciśnienia, aby kontrolować punkt nacisku i wyświetlać nacisk na ekranie dotykowym. Przyjazna dla użytkownika obsługa.

8. Dodatkowa grupa silników pompy 1 składa się z osiowej pompy tłokowej z kompensacją ciśnienia 63YCY14-1B i silnika Y180L-4-B5. Dodatkowa grupa silników pompy olejowej jest zainstalowana pionowo na zbiorniku paliwa, aby sterować otwieraniem zaworu napełniania cieczą i działaniem oprzyrządowania.

9. Grupa silników pompy oleju chłodzącego składa się z pompy zębatej i silnika. Zestaw silnika pompy oleju chłodzącego filtr jest pionowo zamontowany na zbiorniku i służy do filtrowania i chłodzenia oleju. Chłodnica przyjmuje chłodzenie wodne typu płytowego (dostarczone przez użytkownika wody obiegowej).

10. Olej hydrauliczny RR-40 zalecany jest do pracy z płynami hydraulicznymi.

11 Stalowa rura i kolano wysokociśnieniowego rurociągu wykonane są z 20 lub więcej wysokiej jakości bezszwowych rur stalowych, które są zgodne z GB9948 (konkretny gatunek materiału jest oparty na klasie ciśnienia przez producenta). Oprócz połączenia kolanka i rury stalowej połączenie między stalowymi rurami jest połączone za pomocą kołnierzy.

E) instalacja elektryczna

1. zasilacz przyjmuje system trójfazowy i pięcioprzewodowy, napięcie zasilania trójfazowego prądu przemiennego wynosi 380 V, 50 Hz; obwód sterujący to AC 220V; napięcie kontrolki wynosi 6,3 V; jest specjalna elektryczna szafa sterownicza, główna szafa sterownicza, a elementy urządzenia zasilającego są zainstalowane w elektrycznej szafie sterowniczej, takie jak wyłącznik zasilania, przełącznik powietrza, stycznik prądu przemiennego, transformator sterujący. W elektrycznej szafie sterowniczej urządzenia oświetleniowe i wentylacyjne są ustawione w elektrycznej szafie sterowniczej, a elementy elektryczne, takie jak wyłączniki, są używane w produktach Schneider. Kabel zasilający i kabel sterujący są doskonałymi produktami znanego krajowego standardu producenta. Główna rozdzielnica warsztatu jest zasilana przez stronę popytową, kabel z warsztatu na żądanie do szafy sterowniczej jest dostarczany przez kupującego, a kabel z szafy sterowniczej do systemu zasilania jest dostarczany przez producenta sprzętu.

2. Główny system sterowania wykorzystuje programowalny sterownik PLC i technologię sterowania interfejsem człowiek-maszyna. Wszystkie rodzaje przycisków i uchwytów operacyjnych są zainstalowane na głównej szafce sterowniczej. Główna szafa sterownicza zapobiega podłodze warsztatu obok maszyny hydraulicznej. Łatwo jest manipulować i obserwować ..

3. Sterowanie suwakiem suwaka jest kontrolowane przez importowany enkoder obrotowy.

4. Główny zasilacz można podzielić na dwie grupy, które mogą być kontrolowane przez jedną grupę lub dwie grupy w tym samym czasie.

5.Elektryczna szafka jest wyposażona w ochronę przed wyciekiem, środki wentylacyjne, skrzynkę elektryczną i stół sterujący z szybkim wyłącznikiem; instalacja elektryczna ma pełną funkcję ochrony linii; rozruch silnika ze startem obniżającym, prąd rozruchu jest niewielki, inna implementacja standardu elektrycznego obrabiarki GB / T5226.1.

F) Sprawy ogólne:

1. moc:

Napięcie: 220 V / 380 V + 10%

Tryb dystrybucji: 3-fazowy 5-liniowy

Częstotliwość: 50 Hz

2. warunki środowiskowe:

Temperatura otoczenia: 0 ~ 45 ° C;

Wilgotność względna: poniżej 95%

3. Przedmiot sprawy kupującego:

Pomocnicze orurowanie i konstrukcja poza prasą

Przewód elektryczny i konstrukcja poza prasą

Płyn czyszczący do rury hydraulicznej

Smarowanie oleju i smaru

Olej hydrauliczny do prasy

Zgodnie z budową mapy fundamentowej (raport geologiczny przed budową) dostarczane są tylko śruby fundamentowe.

G. Prasa do kucia otwartego matrycy Główne dane techniczne:

1. typ: trzy belki cztery kolumny górnego typu ciśnienia.

2. ciśnienie nominalne: 800T

3. siła zwrotu: 100T

4. mobilność w miejscu pracy: 50T

5. normalne ciśnienie robocze: 25 MPa (maks. 31,5 MPa)

6. maksymalny skok ruchomej belki: 1100 mm

7. największy otwór: 2000 mm

8. mobilny stół roboczy o wymiarach: 3500 x 1000 mm

9. Maksymalny skok mobilnej stacji roboczej: lewo 1500 mm, prawo 1500 mm

10. maksymalna prędkość stacji ruchomej: 250 mm / s

11. dopuszczalny maksymalny kutrowy mimośród: 80 mm

12. prędkość opadania belki aktywnej: 300 mm / s

13. maksymalna prędkość nacisku: 30-50 mm / s

14. maksymalna prędkość powrotu: 300 mm / s

16. główny otwór cylindra olejowego / średnica pręta: Phi 640mm, struktura typu tłoka

16. otwór powrotny średnica cylindra / średnica pręta: 160 mm, typ tłoka, 2.

17. przenośny stół roboczy push pull średnica cylindra / średnica pręta 200mm / 120mm, podwójna konstrukcja wyjściowa

18. odległość od środka kolumny: 1600 mm x 1200 mm

19. średnica kolumny: [Phi] 280 mm

20. moc silnika głównego: 110X4 = 440kW

21. medium robocze: YB-N46 # przeciwzużyciowy olej hydrauliczny

H. Specyfikacja techniczna i precyzja odniesienia maszyny

1. wdrożenie:

JB / T3818-1999 "Warunki techniczne dla prasy hydraulicznej"

GB3915-1885 "techniczne warunki bezpieczeństwa dla prasy hydraulicznej"

JB9967-1999 "Granica hałasu prasy hydraulicznej"

JB / T8609-1997 "Specyfikacje techniczne dotyczące spawania części maszyn kuźniczych i prasujących"

GB / T5226.1-1996 Ogólne warunki techniczne dla maszyn przemysłowych i urządzeń elektrycznych

2. Dokładność prasy hydraulicznej według GB9166-88 "Dokładność czterokolumnowej prasy hydraulicznej".

I. Środki bezpieczeństwa prasy kucia matrycowego :

1. Warunki techniczne dla bezpieczeństwa tej maszyny są zgodne z obowiązującymi normami China GB / T5226.1-1996 i odpowiednimi normami krajowymi. Kiedy normy bezpieczeństwa są sprzeczne z innymi standardami specyfikacji technicznej, pierwszeństwo mają normy bezpieczeństwa.

2. Układ hydrauliczny tej maszyny ma funkcję zabezpieczającą, a zawór bezpieczeństwa siłownika głównego jest wyposażony w zawór bezpieczeństwa.

3. Hałas urządzenia jest zgodny z normą JB9967-1999.

4. system elektryczny ma niezawodne uziemienie i przeciążenie silnika, zabezpieczenie przed zwarciem i inne funkcje.

5. na szczycie urządzenia znajdują się platformy bezpieczeństwa, ogrodzenia i schody ruchome, które są wygodne dla personelu zajmującego się konserwacją.

.

JOT. prasa do kucia matrycowego Dane techniczne i rysunki

1. dostarczyć szczegółową mapę fundamentową obrabiarki i wymagania konstrukcyjne w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy. Po zakończeniu rysunków muszą one zostać wspólnie potwierdzone, zanim zostaną wprowadzone do produkcji.

2. dostawca dostarcza zestaw instrukcji użytkowania maszyny (instrukcja obsługi, schemat konstrukcyjny, mapa fundamentów itp.).

3. dostawcy dostarczają rysunki montażowe, rysunki montażowe siłowników olejowych, widok bloków ślizgowych, przesuwanie stołu roboczego, schemat elektryczny i hydrauliczny, schemat drabinkowy PLC, wrażliwe części i tak dalej.

4. lista pakowania.

5. Świadectwo kwalifikacji (w tym fabryczna tabela precyzji).

K. Części zamienne i narzędzia specjalne ::

NIE Nazwa części zamiennych Liczba części zamiennych Uwagi
1 Specjalny uchwyt Jeden komplet Kadłub samolotu
2 Kotwica Jeden komplet Kadłub, system zasilania
3 Pierścień uszczelniający system O. Jeden komplet Dwuletnia dawka
4 Wkręt z łbem pierścieniowym Jeden komplet Podnoszenie

L. Główna konfiguracja komponentów prasy :

NIE Nazwa Producent Wyjaśniać
1 Silnik pompy głównej Jiangsu
2 4 główne pompy olejowe Rexroth Niemcy
3 Grupa zaworów kasety Jining Taifeng
4 Pilotowy zawór elektromagnetyczny Rexroth Niemcy
5 Kluczowy zawór kulowy Rexroth Niemcy
6 Zawór do napełniania cieczą Nantong, Jiangsu
7 Główne uszczelnienie cylindra University of Guangzhou
8 PLC, A / D, D / A Siemens? Niemcy
9 Ekran ekranowy Siemens? Niemcy
10 Zamknij przełącznik Koreański wykonane
11 Encoder Shanghai Cen
12 Ciśnieniomierz Wuxi, Jiangsu
13 Urządzenie chłodzące Jiangsu
14 Urządzenie smarujące Nanjing
15 Filtr oleju Jiangsu
16 Główne elementy elektryczne Schneider
17 Główny wyłącznik Schneider

M. Kryteria instalacji, akceptacji i akceptacji

1. Jesteśmy odpowiedzialni za kierowanie instalacją, uruchomieniem i dostawą urządzeń dźwigowych dostarczonych przez kupującego. Maksymalna waga przedmiotu obrabianego wynosi 20 ton. Użytkownicy muszą zorganizować odpowiednie narzędzia dźwigowe i personel do pomocy. Metoda instalacji: Zgodnie z podstawową mapą dostawcy i metodą opisaną w instrukcji instalacji.

2. Czas instalacji i debugowania wynosi około 40 dni roboczych (w fabryce użytkownika).

Akceptacja obrabiarek: Akceptacja dokładności i wydajności urządzeń zgodnie z normami krajowymi, standardami Ministerstwa i umowami technicznymi podpisanymi.

Szczegóły kontaktu
WUXI JINQIU MACHINERY CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Zhou

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)